Śliwka Fest - V edycja

FESTIWAL MUZYCZNY

CHMIELNIKI k. BYDGOSZCZY

14-15.08.2015

Śliwka Fest - Edycja 2012

W 2012 roku podjęto decyzję o przeniesieniu imprezy w inne miejsce. Gospodarzem kolejnych edycji zostały CHMIELNIKI/k Bydgoszczy w Gminie nowa Wieś Wielka. LGD ”Trzy Doliny” w związku z sukcesem imprezy i rosnącym zainteresowaniem postanowiło znaleźć dogodny teren dla organizacji dużej muzycznej imprezy plenerowej. Chmielniki to idealna lokalizacja: plaża, jezioro, las i odpowiednia infrastruktura, oraz przychylność lokalnych władz pozwala na jej organizację w jeszcze większej skali i na jeszcze wyższym poziomie, ponadto umożliwia propagowanie marki LGD i jej działalności na innym terenie i skierowanym do innego kręgu odbiorców.

 

Śliwka Fest pomimo przesadzenia w inne podłoże nie zapomina jednak o swoich.. korzeniach i nadal oprócz wspierania i promocji twórczości młodych lokalnych artystów, atrakcyjności turystycznej i promowania walorów naturalnych miejsca organizacji imprezy (jezioro, plaża, las, pomost, baza gastronomiczna, noclegowa) jest imprezą propagującą lokalne produkty, tradycje ich wyrobu oraz Święto Śliwki w Strzelcach Dolnych, które odbywa się we wrześniu na dwa-trzy tygodnie po śliwkowym festiwalu.

 

Druga edycja która odbyła się 18 sierpnia 2012 roku to kolejny sukces już samodzielnej muzycznej imprezy która zgromadziła rzesze fanów którzy mogli zobaczyć na śliwkowej scenie aż 7 kapel konkursowych, 3 laureatów poprzedniej edycji, gościa specjalnego – zespół HELDORADO, oraz gwiazdę wieczoru – zespół FARBEN LEHRE. Łącznie zagrało 12 zespołów, a muzyka w Chmielnikach brzmiała nieprzerwanie przez 11 godzin

 

Laureaci Przeglądu Śliwka Fest 2012:

I nagroda – zespół GRAM z Inowrocławia

II nagroda - zespół ARCHANDIA z Bydgoszczy

III nagroda - zespół REDAIAL z Torunia.

Niezbędnik:

Na skróty:

PATRONI MEDIALNI:

       

PARTNERZY:

  nadruku nadruku nadruku

projekt-dotowany-przez