Śliwka Fest - V edycja

FESTIWAL MUZYCZNY

CHMIELNIKI k. BYDGOSZCZY

14-15.08.2015

Śliwka Fest - Edycja 2014

IV edycja festiwalu w kolejnej, dwudniowej odsłonie potwierdziła trafność decyzji z przed roku o powiększeniu formatu imprezy. W dniach 15-16 sierpnia Chmielniki zmieniły się w prawdziwe miasteczko festiwalowe do którego zjechali fani z całej Polski, pierwsi niecierpliwie okupowali pole namiotowe już od środy.  W momencie  uroczystego otwarcia Festiwalu pod sceną zgromadziły się już tłumy, które z zapałem powitały laureatów przeglądu z poprzednich edycji. Na scenie pojawiło się 5 składów które prezentowały różne gatunki muzyczne. Wieczorem w charakterze gościa specjalnego pojawił się na scenie zespól The Sixpounder , a występem gwiazdy piątkowego wieczoru DECAPITATED zakończyliśmy pierwszy dzień festiwalu.

Sobota rozpoczął Przegląd Muzyczny w którym wystartowało 7 zespołów z całej Polski. Podczas obrad przeglądowego Jurry na scenie pojawił się gość specjalny – zespół FLAPJACK. Jury w składzie Titus, Cichy i Darek Gross wyłoniło zwycięzców konkursu, zostali nimi: Thermit, Move, i Pull The Wire. Specjalną nagrodę „ TITUS 2014”, dla najlepiej rockującego młodego artysty otrzymał Tomasz „Trzeszczol” Trzeszczyński – wokalista zespołu Thermit. Kolejno na scenie wystąpił zwycięzca przeglądu przed samym koncertem gwiazdy sobotniego wieczoru, długo oczekiwanego zespołu HUNTER.


IV edycja festiwalu zgromadziła pod sceną kilka tysięcy fanów, pomieściła na polu ponad 200 namiotów, gościła na scenie 17 zespołów zrzeszających ponad 80 artystów, a śliwkowa scena  wydobywała dźwięki na żywo przez 18 godzin.

Niezbędnik:

Na skróty:

PATRONI MEDIALNI:

       

PARTNERZY:

  nadruku nadruku nadruku

projekt-dotowany-przez