Śliwka Fest - V edycja

FESTIWAL MUZYCZNY

CHMIELNIKI k. BYDGOSZCZY

14-15.08.2015

Regulaminy

Regulamin Festiwalu – 14-15.08.2015

 1. Festiwal Śliwka Fest organizowany przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „ Trzy Doliny” odbędzie się w dniach 14-15 sierpnia 2015 roku w Chmielnikach, Gmina Nowa Wieś Wielka.
 2. Pierwszy dzień Festiwalu (14 sierpnia 2015) – Koncerty Laureatów: występy zespołów - Laureatów z poprzednich edycji Festiwalu, gości specjalnych i gwiazdy wieczoru.
 3. Drugi dzień Festiwalu (15 sierpnia 2015) – Przegląd Muzyczny zespołów zakwalifikowanych do udziału w konkursie, występy gości specjalnych i gwiazdy wieczoru.
 4. Udział artystów w Festiwalu jest jednoczesną zgodą na przetwarzanie danych osobowych, na publikowanie na stronach organizatora, oraz w mediach współpracujących nazwy zespołów, wizerunku, zdjęć  oraz fragmentów zarejestrowanej przez organizatora twórczości artystycznej w formie audio/video.
 5. Wszyscy uczestnicy Festiwalu Śliwka Fest wyrażają zgodę na publikację materiałów powstałych w ramach imprezy na stronach internetowych organizatora.
 6. Każdemu zespołowi biorącemu udział w festiwalu oprócz gwiazd wieczoru i gości specjalnych, którzy za swój występ otrzymują honorarium, organizator zapewnia wypłatę ryczałtu za transport sprzętu muzycznego w wys. 250 zł brutto na zespół (umowa zlecenie), oraz wyżywienie dla członków zespołów.
 7. Zgłoszenie zespołu do udziału w Festiwalu jest jednoczesną zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz publikowanie wizerunku i utworów przez organizatorów przeglądu.
 8. Zespoły biorące udział w Koncercie Laureatów i Przeglądzie Muzycznym  posiadają na swoją prezentację 40 min na scenie, łącznie z instalacją i próbą techniczną.
 9. Regulamin i program może być zmieniany i modyfikowany przez Organizatora w dowolnym czasie.

 

Regulamin przeglądu muzycznego - 15.08.2015

 1. Uczestnicy przeglądu muszą mieć ukończone 16 lat. Osoby które nie ukończyły 18-tego roku życia muszą okazać zgodę rodziców lub prawnych opiekunów na uczestnictwo w Przeglądzie Muzycznym.
 2. Do przeglądu zgłaszać mogą się młode, aktywnie działające zespoły muzyczne prezentujące różne gatunki muzyczne, nie posiadające podpisanego kontraktu płytowego.
 3. Zgłoszenia będą przyjmowane do 20.06.2015, na kartach zgłoszeniowych Śliwka Fest 2015 dostępnych na stronie www.sliwkafest.pl. przesyłanych drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 4. Zespoły, które zgłaszają się do przeglądu są zobowiązane do przesłania drogą mailową prawidłowo wypełnionej karty zgłoszeniowej udostępnionej na stronach organizatora, oraz załączyć do maila pliki maksymalnie trzech utworów, zdjęcia zespołu, oraz jeśli to możliwe jeden plik video z nagraniem z koncertu.
 5. Z przesłanych w podanym terminie prawidłowych zgłoszeń zespołów muzycznych do Przeglądu, jury powołane przez organizatora wybierze min. 7 zespołów, które zostaną zakwalifikowane do występu na scenie w ramach konkursu, który odbędzie się 15.08.2015 w Chmielnikach w godzinach od ok.15:00 do ok. 20:30. Zespoły wyłonione do koncertów na scenie zobowiązane są do przesłania Riderów technicznych oraz zabrania ze sobą własnych instrumentów, wzmacniaczy oraz blach, stopy i werbla do zestawu perkusyjnego.
 6. Wybrane zespoły zostaną powiadomione drogą mailową, a ich lista zostanie opublikowana na stronie www.sliwkafest.pl do dnia 13 lipca  2015r.
 7. Zgłoszenie do konkursu jest jednoczesną zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz publikowanie wizerunku i utworów przez organizatorów przeglądu.
 8. Wybrane zespoły do Przeglądu posiadają na swoją prezentację min. 40 minut na scenie, łącznie z instalacją i próbą techniczną.
 9. Organizatorzy respektują teksty autorskie oraz cover’y. W przypadku cover'ów wyłonieni uczestnicy do występu na scenie zobowiązani są do podania organizatorowi  w formularzu listy utworów zawierającej wykonawcę oryginału, autora teksu i kompozycji celem zgłoszenia do ZAiKSu.
 10. Trzy osobowe Jury powołuje Organizator.
 11. Organizator dla zespołów które zdobędą 3 pierwsze miejsca przewiduje nagrody rzeczowe łącznej wartości min. 2.500 zł, które nie podlegają zamianie na równowartość finansową., oraz specjalne wyróżnienie dla najbardziej rockującego młodego artysty w postaci statuetki „TITUS” 2015.
 12. Po zakończeniu przeglądu wszystkich zespołów, Jury wybierze zwycięzców na podstawie zaprezentowanego koncertu. Ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród nastąpi po zakończeniu przesłuchań oraz występie gościa specjalnego ok. godz. 21:30
 13. Każdemu zespołowi biorącemu udział w przeglądzie organizator zapewnia  wypłatę ryczałtu za transport sprzętu w wysokości 250 zł brutto na zespół (umowa zlecenie), oraz wyżywienie.
 14. Regulamin i program może być zmieniany i modyfikowany przez Organizatora w dowolnym czasie.
 15. Osoby biorące udział w Przeglądzie wyrażają jednocześnie zgodę na publikowanie na stronach Organizatora oraz w mediach współpracujących nazwy swojego zespołu, zdjęć, materiałów muzycznych, oraz na dokonanie podczas występów rejestracji audio/video.
 16. Zespoły oświadczają, iż występują na festiwalu na własną odpowiedzialność i własne ryzyko.

 

Pobierz Regulamin Imprezy Masowej

 

Pobierz Regulamin Pola Namiotowego

Niezbędnik:

Na skróty:

PATRONI MEDIALNI:

       

PARTNERZY:

  nadruku nadruku nadruku

projekt-dotowany-przez